Borim dystrybutorem Shell Diesel Extra

11 marca 2011

Każdy, kto działa w branży paliwowej wie, że bardzo ważna jest dywersyfikacja, tak w obszarze odbiorców, jak i dostawców. Mając tego świadomość, poczyniliśmy również znaczące kroki w tym kierunku, poprzez między innymi rozwój współpracy z takimi dostawcami, jak Shell.

Zostaliśmy właśnie jednym z czterech w Polsce dystrybutorów produktu Shell Diesel Extra. Jest to nowy produkt tego cenionego na świecie dostawcy, o parametrach zapewniających spadek zużycia paliwa nawet o 5,2%!

Jest to w tej chwili najbardziej nowatorskie paliwo dostępne na rynku, dzięki któremu można znacznie obniżyć koszty i ograniczyć emisję dwutlenku węgla do atmosfery, wpływając tym samym w znaczącym stopniu na ochronę środowiska. Poza tym, podczas testów drogowych nowego oleju napędowego zaobserwowano, że przy napełniania baku powstaje mniej piany, co z kolei skraca czas samego tankowania. Czystsze były także końcówki wtrysków paliwa. Reasumując, spodziewamy się nie tylko pozytywnego wpływu tego paliwa na dłuższą żywotność silników samochodów, ale również na wydajność i efektywność floty.

Firmy takie jak właśnie Shell, operujące na rynku międzynarodowym, działalność opierają na dużej formalizacji i standaryzacji. W związku z powyższym, załoga naszego działu handlu, odbyła w marcu stosowne szkolenie, przygotowujące ich do – mamy nadzieję – długoletniej i owocnej współpracy BORIM z Shell.

Zachęcamy naszych odbiorców do zaaplikowania swoim samochodom nowego oleju napędowego, który już jest włączony do naszej stałej oferty dostaw hurtowych.


Zobacz pozostałe aktualności