BoriM Paliwa, płyny, przenośne stacje paliw Zarządzanie
gospodarką paliwową

O firmie

Zaufany dostawca paliw

Firma BoriM Sp. z o.o. zajmuje się koncesjonowaną sprzedażą paliw płynnych w całej Polsce. Oferujemy produkty najwyższej jakości.

Naszymi partnerami są: Lotos Paliwa Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A., Total Polska.

Zapewniamy transport zamówionych paliw. Dysponujemy autocysternami wyposażonymi w układy wydawcze. Zamówienia realizujemy w trybie od 6h do 48h.

Bezpieczny dostawca

Ministerstwo finansów logo

Należymy do wąskiego grona bezpiecznych dostawców paliw, czego potwierdzeniem jest obecność na liście Ministerstwa Finansów.

Kompleksowa obsługa

Od podstaw budujemy systemy gospodarki paliwowej w firmach Klientów. Współpraca obejmuje nie tylko dostawę paliw i zbiorników, ale również profesjonalne doradztwo oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, ukierunkowanych na wygodne, bezpieczne i opłacalne zarządzanie gospodarką paliwową.

Mierzalne oszczędności

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów marki Kingspan. Oferujemy przenośne systemy magazynowania paliwa FuelMaster® i TruckMaster®. Dzięki przenośnej stacji paliw oraz/lub systemowi monitoringu i raportowania tankowania paliwa, współpracujące z nami firmy generują znaczące oszczędności.

Nasze wartości

Siłę firmy BoriM stanowi wykwalifikowana kadra pracownicza, która zapewnia wysoki poziom obsługi Klienta, elastyczne podejście do jego potrzeb oraz właściwą logistykę. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego zespołu, cieszymy się opinią solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie.

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od lat.