O firmie

Zaufany dostawca paliw

Nowe autocysterny BoriMFirma BoriM Sp. z o.o. zajmuje się koncesjonowaną sprzedażą hurtową paliw płynnych w całej Polsce. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Naszymi partnerami są: Lotos Paliwa Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A., Total Polska. Zapewniamy transport zamówionych paliw. Dysponujemy autocysternami wyposażonymi w układy wydawcze. Zamówienia realizujemy w trybie od 6h do 48h.

Poza sprzedażą hurtowa paliwa w naszej ofercie znajduje się także płyn AdBlue, który jest środkiem o bardzo wysokiej jakości i czystości.

Bezpieczny dostawca paliw

Ministerstwo finansów logo

Należymy do wąskiego grona bezpiecznych dostawców paliw, czego potwierdzeniem jest obecność na liście Ministerstwa Finansów.

Kompleksowa obsługa

Od podstaw budujemy systemy gospodarki paliwowej w firmach Klientów. Współpraca obejmuje nie tylko dostawę paliw i zbiorników na paliwa, ale również profesjonalne doradztwo oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, ukierunkowanych na wygodne, bezpieczne i opłacalne zarządzanie gospodarką paliwową. Z naszą firmą jesteś w stanie zbudować własną mini stację paliw (zbiorniki na paliwo i zbiorniki na AdBlue) do której dostarczymy potem najlepsze paliwo.

Mierzalne oszczędności

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów marki Kingspan. Oferujemy przenośne systemy magazynowania paliwa FuelMaster® i TruckMaster®. Dzięki przenośnej stacji paliw oraz/lub systemowi monitoringu i raportowania tankowania paliwa, współpracujące z nami firmy generują znaczące oszczędności. Każdy aspekt związany z gospodarką paliwową jest mierzalny i wiemy na bieżąco co dzieje się z paliwem w firmie.

Nasze wartości

Siłę firmy BoriM stanowi wykwalifikowana kadra pracownicza, która zapewnia wysoki poziom obsługi Klienta, elastyczne podejście do jego potrzeb oraz właściwą logistykę. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego zespołu, cieszymy się opinią solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od lat.