O firmie

Zaufany dostawca paliw płynnych

Nowe autocysterny BoriMFirma BoriM Sp. z o.o. zajmuje się koncesjonowaną sprzedażą hurtową paliw płynnych w całej Polsce. Oferujemy produkty najwyższej jakości, w tym benzynę i olej napędowy. Naszymi partnerami są największe firmy takie jak: Lotos Paliwa Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A., Total Polska. Zapewniamy transport paliw. Dysponujemy autocysternami wyposażonymi w układy wydawcze. Zamówienia realizujemy w trybie od 6h do 48h.

Poza prowadzenie sprzedaży hurtowej paliwa w naszej ofercie znajduje się także płyn AdBlue, który jest środkiem o bardzo wysokiej jakości i czystości. Jako dystrybutor AdBlue możemy zagwarantować niskie ceny przy najwyższej jakości produktu.

Bezpieczny dostawca paliw

Ministerstwo finansów logo

Należymy do wąskiego grona bezpiecznych dostawców paliw, czego potwierdzeniem jest obecność na liście Ministerstwa Finansów.

Kompleksowa obsługa

Od podstaw budujemy systemy gospodarki paliwowej w firmach Klientów. Współpraca obejmuje nie tylko dostawę paliw i zbiorników na paliwa, ale również profesjonalne doradztwo oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, ukierunkowanych na wygodne, bezpieczne i opłacalne zarządzanie gospodarką paliwową. Z naszą firmą jesteś w stanie zbudować własną mini stację paliw (zbiorniki na paliwo i zbiorniki na AdBlue), do której dostarczymy potem najlepsze paliwo. To doskonały sposób na oszczędności oraz świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw związanych z transportem bądź wykorzystujących wiele pojazdów napędzanych ON lub gospodarstw rolnych wykorzystujących paliwo rolnicze

Mierzalne oszczędności

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem produktów marki Kingspan. Oferujemy przenośne systemy magazynowania paliwa FuelMaster® i TruckMaster®. Dzięki przenośnej stacji paliw oraz/lub systemowi monitoringu i raportowania tankowania paliwa, współpracujące z nami firmy generują znaczące oszczędności. Każdy aspekt związany z gospodarką paliwową jest mierzalny i wiemy na bieżąco co dzieje się z paliwem w firmie.

Nasze wartości

Siłę firmy BoriM stanowi wykwalifikowana kadra pracownicza, która zapewnia wysoki poziom obsługi Klienta, elastyczne podejście do jego potrzeb oraz właściwą logistykę. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego zespołu, cieszymy się opinią solidnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Zapraszamy do kontaktu.

Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od lat.