BoriM finalistą konkursu

19 grudnia 2010

Mamy ogromną przyjemność poinformować Szanownych Klientów, Przyjaciół i Sympatyków BoriM, że w konkursie "POLSKI SUKCES" 2010, odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, zostaliśmy zwycięzcą w kategorii firm wykazujących ciągły wzrost i rozwój gospodarczy (pomimo kryzysu).

W niedzielę 12 grudnia 2010r. podczas Gali odbywającej się wyjątkowo w tym roku w kinoteatrze "Rialto" w Katowicach (miejsce i termin Gali zmieniono z powodu tegorocznych powodzi), wręczono nam statuetkę Złotego Orła "Polski Sukces" i stosowny certyfikat. Fakt, że doceniono nas w tak prestiżowym konkursie, daje nam poczucie dobrze spełnionego obowiązku, i potwierdza prawidłowość naszej polityki gospodarczej i finansowej.

Sukces Firmy nie byłby możliwy oczywiście bez naszych doskonałych Pracowników, których codzienny trud i zaangażowanie w sprawy Firmy generuje coraz lepsze wyniki, bezpośrednio wpływając na kondycję Firmy.

W imieniu Zarządu dziękujemy wszystkim Pracownikom i Współpracownikom za ten wkład w rozwój BoriM. Życzymy wszystkim osiągania jak najlepszych wyników w pracy, a także dalszych sukcesów!


Zobacz pozostałe aktualności