BoriM przedsiębiorstwem Fair Play 2012

14 grudnia 2012

Drugi rok z rzędu, BoriM znalazł się w gronie laureatów programu FAIR PLAY, otrzymując tytuł "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2012".

Konkurs ten, organizowany corocznie przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, ma na celu m.in. wyłonienie i uhonorowanie przedsiębiorstw, wdrażających procedury, czy stosujących na co dzień działania nakierowane na społecznie odpowiedzialne prowadzenie biznesu.

Działania tych firm muszą być zawsze zgodne z prawem, nacechowane wysoką kulturą przedsiębiorczości i rzetelnością, odpowiedzialnością za środowisko i ekologię, jak również za własnych pracowników, czego przejawem jest zapewnienie im dobrych warunków pracy i rozwoju zawodowego. Przedsiębiorstwa otrzymujące zaszczytny tytuł FAIR PLAY, biorą też udział w różnych inicjatywach charytatywnych czy to na rzecz lokalnych i regionalnych społeczności, czy też na rzecz poszkodowanych osób prywatnych, zazwyczaj z potrzeby serca i przekonania o obowiązkach wobec społeczeństwa.

Dziękujemy serdecznie za zaufanie powierzone naszej firmie. Obiecujemy, że będziemy coraz lepsi.


Zobacz pozostałe aktualności