BoriM zaufanym dostawcą

3 stycznia 2014

W roku 2013 Spółka BoriM skutecznie rozszerzając swą ofertą stale umacniała pozycję rynkową w branży dostawców paliw. W najwyższym stopniu spełnialiśmy wymagania klienta w zakresie dostawy paliwa, mobilności, gwarancji jakości jak i systemu Kompleksowego Wsparcia Gospodarki Paliwowej.

W IV kwartale Spółka BoriM została wpisana jako dostawca paliw na powołany nowelizacją VAT i prowadzony przez Ministerstwo Finansów - Wykaz Zaufanych Dostawców.

Końcem roku Spółka otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby, dla zadania "Wdrożenie zintegrowanego systemu elektronicznego monitoringu dystrybucji paliw". Najważniejsze korzyści jakie klient otrzymuje wraz z zainstalowanym systemem, to realna oszczędność poprzez szczelne rozliczenie magazynu paliwowego, począwszy od wejścia paliwa na stan, sporządzenia na każdą chwilę remanentu, a także poprzez precyzyjne moduły raportowania uszczelniające wydawanie oleju napędowego i przyporządkowanie tankowanego paliwa do pojazdów, osób, kosztów, zadań, tras, itp., łącznie z obliczaniem spalania.


Zobacz pozostałe aktualności