Serwisowanie zbiorników

19 września 2018

Jesienna akcja serwisowania zbiorników

Trwa nasza sezonowa akcja napraw i przeglądów zbiorników na paliwa i zbiorniki AdBlue – jeśli jesteś posiadaczem naszej mini stacji paliw, zachęcamy do skorzystania z naszych specjalnych usług, które skutecznie przygotują ją do zimy.

Nasza specjalna oferta serwisu zbiorników na paliwo i AdBlue obejmuje:

  • przegląd okresowy,
  • kompleksową naprawę zbiorników – usunięcie wszelkich, znalezionych usterek oraz wymianę części,
  • kalibrację,
  • czyszczenie,
  • montaż systemów grzewczych w zbiorniku.

Ponadto, jeśli Twoja przenośna stacja nie posiada jeszcze systemów monitoringu i raportowania poborów paliw, możemy podczas naprawy wzbogacić ją o te użyteczne rozwiązania, znacząco ułatwiające odpowiednie zarządzanie gospodarką paliwową.

Akcja jesiennego serwisu zbiorników skierowana jest do posiadaczy wszystkich, oferowanych przez nas rozwiązań – mini stacji na olej napędowy FuelMaster i TruckMaster oraz zbiorników na AdBlue - BlueMaster i BlueTruckMaster, niezależnie od ich wariantu i specyfikacji.

Nie masz jeszcze jednej z naszych mini stacji i zastanawiasz się, czy będzie ona odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie? Zbiornik pozwoli Ci na uniezależnienie Twojego przedsiębiorstwa od stacji paliw i wahań cen oleju napędowego, a także znacząco ułatwi codzienną dystrybucję paliwa oraz umożliwi kontrolę nad jego poborem i zużyciem. Ponadto, wszystkie nasze zbiorniki objęte są gwarancją szczelności – 10-letnią w przypadku stacjonarnych FuelMaster i BlueMaster bądź 5-letnią, dla mobilnych TruckMaster i BlueTruckMaster. Wybierając nasze rozwiązania, masz dodatkowo zapewnione wszystkie, wymienione wyżej usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego – od regularnych przeglądów, poprzez naprawę zbiorników na paliwo, aż po ich czyszczenie, kalibrację i modernizację.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową i skorzystania z kompleksowych usług, oferowanych w ramach naszej akcji specjalnej.


Zobacz pozostałe aktualności