Aktualności

BoriM z Gazelą Biznesu 2013

31 stycznia 2014

Firma BoriM znalazła się w prestiżowym Rankingu Gazeli Biznesu 2013, który co roku skupia najdynamiczniej rozwijające się, małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce.

Kontrakty 2014

20 stycznia 2014

Spółka BoriM zakontraktowała główne odbiory paliw na ilościowy wolumen 2014 roku z koncernami Lotos Paliwa i Orlen Paliwa.

BoriM zaufanym dostawcą

3 stycznia 2014

W roku 2013 Spółka BoriM skutecznie rozszerzając swą ofertą stale umacniała pozycję rynkową w branży dostawców paliw. W najwyższym stopniu spełnialiśmy wymagania klienta w zakresie dostawy paliwa, mobilności, gwarancji jakości jak i systemu Kompleksowego Wsparcia Gospodarki Paliwowej.

Kobiety - również z naszej firmy - górą!

18 grudnia 2011

Grudzień to, jak widać, miesiąc nagradzania i wyróżniania za całoroczną, mozolną pracę. To miesiąc podsumowań, ocen, rankingów. Miło się wtedy dowiedzieć, że się dobrze pracowało, działało, i że ktoś to zauważył... tym bardziej, jeśli jest się kobietą, szefującą dobrze prosperującej firmie.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

11 lipca 2011

Zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, który zostaje nadany przez Dun & Bradstreet Poland Sp. z o.o. (D&B), w oparciu o BIR (Business Information Report). Jest to już drugie wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy za pośrednictwem D&B.